کولر رسانای خوراک دام خوراکی عمودی

کولر رسانای خوراک دام خوراکی عمودی
جزئیات محصول

چرا ما نیاز به کولر پلت داریم؟

گلوله های زیست توده یا بریکت از دستگاه پلت با رطوبت بالای 16٪ و درجه حرارت بالا در حدود 70-85 درجه سانتیگراد هستند، بنابراین کولر برای پایین آوردن دمای مواد به 3-5 درجه سانتیگراد بالاتر از دمای اتاق ضروری است و برای نگهداری یا نگهداری ایمن در مورد کپک حمل می شود.

مدل شماره: LQJ300 مدل شماره: LQJ350

ژنراتور Assort: Y100L1-4 ژنراتور Assort: Y100L1-4

قدرت موتور: 1.5kw قدرت موتور: 1.5kw

فن پیش نویس: 5.5 + 1.5 فن پیش نویس: 7.5 + 1.5

ظرفیت: 1000-2000 کیلوگرم / ساعت ظرفیت: 2000-3000 کیلوگرم / ساعت

اندازه بسته بندی: 206 * 210 * 384 (سانتی متر) بسته بندی حجم: 216 * 220 * 424 (سانتی متر)

ویژگی های ماشین خنک کننده پلت

1. اتاق بزرگ خنک کننده و ظرفیت خنک کننده از 5-30t / h.
2. اصل خنک کننده ضد جریان، طراحی مناسب و اثر خنک کننده خوب.
3. هوای ورودی از پایین تضمین بهره وری هوای سرد است.
4. ساختار چرخشی منحصر به فرد برای توزیع گلوله به طور مساوی و کاملا سرد.
5. مناسب برای خنک مواد جامد، پلات یا ذرات، به ویژه به مواد پف کردن و مواد دیگر حجم زیادی.

عملیات و نگهداری در کولر ترکیبی و غربال به شرح زیر است:

1. کولر ترکیبی و سیتو تنها می تواند در شرایط بدون بارگذاری شروع شود. به عبارت دیگر، اپراتور باید بدون هیچ گونه ماده تضمین کند. فقط بعد از اینکه کولر ترکیبی و ساینده شروع به کار کرد، مواد را می توان تغذیه کرد.

2. هنگام تغذیه مواد به کولر و سیتم ترکیبی، سرعت باید به آرامی تا ظرفیت نامشخص به تدریج، تغذیه باید به طور مساوی باشد. در غیر این صورت مواد مسدود می شوند و به ماشین آسیب می رسانند.

3. برای اطمینان از شروع کولر ترکیبی و غربال بدون بارگذاری، قبل از اینکه کولر ترکیبی و سایید متوقف شود، تمام مواد داخل کولر و سیتم ترکیبی باید کاملا بدون هیچ گونه استراحت تخلیه شود.

4. لطفا هر گونه مواد بزرگ را وارد کنید کولر ترکیبی و مخلوط کردن غربال با مواد کوچک است. برای مواد بزرگ مسدود و آسیب به دستگاه.

5. قبل از شروع دستگاه، هر قسمت از کولر و سیلندر ترکیبی را چک کنید، به خصوص اینکه آیا قطعات پایدار از دست می روند. تمام قسمت های ثابت باید به خوبی چسبانده شوند.

6. لطفا توجه بیشتری را به پیچ بین کولر ترکیبی و سیل و اتصال شفت توجه داشته باشید، پس از بررسی آن را شل کنید، دستگاه را فورا متوقف کنید و آن را فشرده کنید.

7. پوشش کولر ترکیبی و سیتو را دور نزنید تا از اپراتورها آسیب نبینید.

8. هنگامی که کولر ترکیبی و مشبک مشکلی داشته باشد، لطفا آن را بررسی کنید و آن را حل کنید، قطعا ماشین را تحت شرایط غیرطبیعی اجرا نکنید.

9. لطفا کولر ترکیبی و ساییدر را اغلب بکارید ردیف باید با توجه به دستورالعمل عملیات روانکاری شود. جعبه های جلو و عقب کولر و سیتم ترکیبی باید با روغن لیتیوم روان شده با اضافه کردن حدود 5 گرم هر 15 روز.

پرس و جو

You Might Also Like