کولر کوچک پلت

کولر کوچک پلت
جزئیات محصول

چرا ما نیاز به کولر پلت داریم؟

گلوله های زیست توده یا بریکت از دستگاه پلت با رطوبت بالای 16٪ و درجه حرارت بالا در حدود 70-85 درجه سانتیگراد هستند، بنابراین کولر برای کاهش دمای آنها به 3-5 درجه سانتیگراد بالاتر از دمای اتاق ضروری است و برای نگهداری یا نگهداری ایمن در مورد کپک حمل می شود.

مشخصات:

مدل

قدرت

توربین توربین Assort

وزن N / G

(کیلوگرم)

ظرفیت

(کیلوگرم در ساعت)

اندازه بسته بندی

(سانتی متر)

LQJ30

2.2KW / 380V

Y4-72-2.2

150/180

200-350

164 * 110 * 74

LQJ50

2.2KW / 380V

Y4-72-2.2

220/260

500-600

206 * 110 * 74

图片 35.jpg

图片 35.jpg

کولر ترکیبی و غربال

ترکیب کولر و غربال بر اساس درام از غربال چرخشی است که از غربال بافت و قاب ساخته شده است. یک درجه خاص بین غلاف چرخشی درام و زمین وجود دارد. خارج از سیتو توسط فولاد بسته شده برای کاهش آلودگی پر سر و صدا پوشیده شده است. در سیستم سرعت قابل تنظیم، غلتک درام روی سرعت خاصی چرخید؛ پلت جدا شده و از بالا به پایین در حال چرخش از غلاف طبل خنک می شود. پودر خوب از جلو غلاف درام تخلیه می شود و پودر خوب از خروجی غلاف طبل پخش می شود. در طول فرایند خنک کننده و غربال، چرخش به طور مساوی، کم تحرک و ارتعاشی و پایدار است. نصب کولر ترکیبی و غربال آسان است که می تواند به طور مستقیم بر روی زمین، تخته کف و یا زیر ذخیره سازی قرار گیرد. این دستگاه آسان برای جمع آوری گرد و غبار و حفظ آن است.

عملیات و نگهداری در کولر ترکیبی و غربال به شرح زیر است:

1. کولر و الکترود ترکیبی تنها می تواند در شرایط بدون بارگذاری شروع شود. به عبارت دیگر، اپراتور باید بدون هیچ گونه ماده تضمین کند. فقط بعد از اینکه کولر و غربال گر ترکیبی شروع به کار کرد، مواد را می توان تغذیه کرد.

2. هنگام تغذیه مواد به کولر و غربالگری ترکیبی، سرعت باید به آرامی تا ظرفیت نامشخص به تدریج کاهش یابد، تغذیه باید به طور مساوی باشد. در غیر این صورت مواد مسدود می شوند و به ماشین آسیب می رسانند.

3. برای تضمین شروع کولر ترکیبی و غربال بدون هرگونه بارگیری، قبل از اینکه کولر و ساییدگی متوقف شود کار تمام مواد داخل کولر و غربالگری ترکیبی باید کاملا بدون هیچ گونه استراحت تخلیه شود.

4. لطفا هر گونه مواد بزرگ را وارد کنید مخلوط کولر ترکیبی و غربال با مواد کوچک است. برای مواد بزرگ مسدود و آسیب به دستگاه.

شما ممکن است به دنبال کولر پلت گوشت گاو هستید؛ کولر خوراک پلت برای فروش؛ کولر پلت فرم افقی کولر پلت خوراک خوراک دام؛ کولر پلت خاک اره؛ دستگاه خنک کننده چوب خوراک خوراکی پلت Cooler؛ دستگاه خنک کننده تغذیه ... سپس شما می توانید با ما تماس بگیرید.


پرس و جو

You Might Also Like