خط تولید اندونزی

خط تولید اندونزی

تکنولوژی تولید گلوله های چوبی به این صورت است:

1. خرد کردن مواد خام : معمولا تراشه های چوب، سیاههها یا چوب، و غیره باید قبل از گلوله سازی خرد شوند. دلیل این امر این است که این مواد خام چوب، قطعات بزرگ هستند و نمیتوانند به طور مستقیم دانه بندی شوند. این روند نیاز به تراشه چوب و چکش آسیاب خواهد داشت.

2. سایش مواد خرد شده : گاهی مواد خام دارای ناخالصی مانند سنگ یا فلزات می باشند. این ناخالصی ها آسیاب گلوله را از بین می برند. بنابراین آنها باید سیر شوند.

3. خشک کردن : خاک اره معمولا حاوی آب زیادی است. در این مورد، خشک کن ضروری است. برای ظرفیت کمتر از 1 تن در ساعت، خشک کن هوا به اندازه کافی است. اما برای ظرفیت بزرگ، خشک کن درام کمک خوبی است.

4. تولید گلوله های چوبی : آسیاب گلوله چوب همچنین ظرفیت های مختلفی دارد. 50-500 کیلوگرم در ساعت، استفاده از آسیاب گلوله ای صاف؛ > 500 کیلوگرم / ساعت، از آسیاب گلوله ای یا مجموعه ای از دستگاه آسیاب گلوله ای استفاده کنید.

5. گلوله های خنک کننده و سایش : گلوله ها دمای بالا زمانی که توسط آسیاب گلوله تولید می شود؛ در نتیجه یک کولر برای خنک کردن گلوله مورد نیاز است. علاوه بر این، کولر ضد جریان نیز می تواند گلوله های شکسته یا پودر مواد خام را برای گرفتن گلوله های با کیفیت خوب باز کند.

6. بسته بندی گلوله : برای بسته بندی گلوله های چوبی در کیسه، آنها را برای ذخیره، حمل و نقل و فروش آسان می کند. آنها می توانند به کیسه های کوچک و کیسه های بزرگ بسته بندی شوند.