ماشین آلات تولید پلت فرم خاکی جدید 2017 / مطبوعات پلت پرس توزیع / پلتلیز نی نی کشاورزی

ماشین آلات تولید پودر خاک اره طراحی شده با کیفیت بالا در سال 2017 / مطبوعات پلت پرس توزیع / پلت فرم زراعی نی نی کشاورزی (ماشین آلات پلت فرم خاک اره)

1) فشار بزرگتر و قابل تنظیم است. از این رو می توان انواع گلوله هایی مانند خاک اره، پوسته برنج، نی، پوسته پنبه دانه ای، علف های هرز و انواع نی و نیترات گیاهی را تولید کرد.

2) مصرف انرژی کم و عملیات آسان. که به ویژه برای مزارع کوچک در زمینه کمبود برق مناسب است.

3) کوچک و سبک وزن، ساختن تولید در مقیاس کوچک ممکن است.

ویژگی های اصلی

این دستگاه خرد کن خردایش برقی دارای طراحی غلتکی است که فشرده سازی قوی تر بر روی مواد را تضمین می کند، بنابراین می تواند مواد چوب جنگلی را به گلوله های زیست توده تبدیل کند، به راحتی از سایر آسیاب های گلوله ای که در حال چرخش هستند. با سیستم خود روانکاری و ظرفیت 120 تا 3000 کیلوگرم در ساعت در هر ساعت، این گزینه ایده آل برای شروع یک کسب و کار پلت در خانه یا کارگاه می باشد. راندمان بالا و مصرف کم انرژی، آسیاب غلتکی غلتک ما می تواند به سرعت برای شما سود کسب کند. اصل کار آسیاب گلوله ای آسیاب غلتکی عمودی آسیاب غلتکی عمودی آسیاب غلتکی عمودی آسیاب غلتکی عمودی آسیاب غلتکی عمودی. هنگامی که دستگاه کار می کند، غلتک چرخش مواد را به سوراخ سوراخ مات متحرک فشار می دهد. دو برجسته از آسیاب گلوله ای که توسط غلطک های چرخشی هدایت می شود وجود دارد. یکی از اینهاست که این طراحی می تواند عمر مفید گلوله های خرد کننده را طولانی تر کند، دیگر این است که گلوله های چوبی صاف و جامد تر است.  


اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید، احساس رایگان کنید تا ویدیو کار را بررسی کنید:


https://plus.google.com/u/0/