بحث در مورد تولید علوفه فناوری جدید ، فناوری جدید ، تجهیزات جدید

در سالهای اخیر ، توسعه سریع صنعت خوراک خانگی منجر به ظرفیت بیش از حد ، همراه با وضعیت اقتصاد کلان و سمت مصرف کننده از افت بازار و سایر عوامل ، ساخت صنعت خوراک دام ، افزایش رقابت ، افزایش بهره برداران خوراک دام سخت یا ادغام و ادغام ، ظرفیت بازار کم و زیادتر می شود. در مواجهه با امروز تعداد کمتری از مردم ، حالت تولید خوراک هوشمند و کارآمد ، اگر شرکت ها همچنان بر روی پیراهن های خود استراحت کنند ، برای شکستن محاصره ، به دنبال فناوری و دستگاه های متمایز ، اجرای دستگاه هوشمند به جای انجام کارهای کمتر و انسانی تر ، پس از آن مشاغل نمی توانند در محیط رقابتی جایی را اشغال کنند!

سردبیر مدتی است که مشغول کار تولید خوراک است و اکنون این فرصت را دارد که در رسانه های چینی به عنوان مدیریت تولید صنعت خوراک و مجمع نوآوری فرآیند که توسط گروه جیانگ ژنگچانگ گروه برگزار می شود ، شرکت کرده و مسئولیت و وظیفه خود را برای تولید فن آوری تولید و تجهیزات نوآورانه برای به اشتراک گذاشتن با شما.

  

لاکتوز فرآیند خوراک خزش خوک

شو به مواد از طریق کاملاً خاموش در شرایط گرم و مرطوب ، از طریق اکسترودر مخصوص پیچ و یک عمل برشی قوی جهت تولید شرایط دمای کوتاه مدت (90 30 3030 ) اشاره می کند ، به گونه ای که مواد کاملاً پخته شده برای از بین بردن میکروب های مضر مواد خام مواد خوراکی را در فاکتورهای ضد تغذیه ای تخریب یا غیرفعال کنید ، این ماده چسبنده برای تشکیل یک ورق یا مسدود کردن فرایند. از طریق پردازش ، ترکیب دمای کم و طعم فرآیند گرانول پاششی ، تشکیل فرآیند شو.

:

مزایای استفاده از فرآیند شو:

  

 

1. درجه مناسب نشاسته رسیده را تهیه کنید: درجه حرارت کوتاه مدت نشاسته را به طور کامل پخته شده ، هم برای گرانول بعد از قالب ، تغذیه می کند ، بلکه باعث بهبود هضم غذا می شود.

2. از کاهش میزان عوامل ضد تغذیه ای و محتوای میکروبی مضر: می توان لاکتوز را به عنوان مهار کننده پروتئاز سویا ، اورهاز ، کاهش ارزش غذایی محتوای وعده غذایی سویا و قابلیت هضم کاهش داد. علاوه بر این ، کاهش محتوای میکروارگانیسم های مضر به بهبود کیفیت خوراک خوراک تغذیه سالم کمک می کند.

( 3. شو سپس افزودن ویتامین ها ، آنزیم ها و پروبیوتیک ها ، محافظت مؤثر از فعالیت حرارتی این مواد ، نقش تنظیم تعادل میکرو اکولوژیکی در دستگاه گوارش خوک مکنده را ایفا می کند).

   4- گرانول دمای پایین اگرچه اختلاف دما با ماده دانه بندی شده سنتی اما پس از یک تهویه کامل ، لاکتوز ، در شکل گیری تأثیر نمی گذارد و پس از سمپاشی می توان مطابق با هر آسیاب خوراکی ، متناسب با آن ، افزایش طعم منحصر به فرد خوراک خزش ، بهبود رقابت در محصول .

پس از فرآیند شو ، خوراک خزنده با رسیدن به رایحه ای معطر ، شیرین ، شفاف ، شفاف ، نه تنها باعث خوشبو شدن و کاهش عوامل ضد تغذیه ای و میکروب های مضر می شود ، و حداکثر ارزش غذایی خوراک را حفظ می کند.