چگونگی کار چکش میل

1. آسیاب چکش مواد را با سرعت زیاد چرخان چکش و سطح برخورد مواد خرد می کند. دارای خصوصیات ساختار ساده ، ضریب خرد شدن زیاد و راندمان تولید بالا است. این ماده برای سختی متوسط و شکننده مواد در مزارع ، کارخانه های فرآوری خوراک و کارخانه های ماشین آلات نجاری مناسب است. یک خرد خوب درست کنید. این محصول می تواند اندازه سوراخ قالب غربالگری صفحه را تنظیم کند تا محصول نهایی با اندازه های مختلف را ارائه دهد ، تا نیازها و نیازهای کاربر مختلف را برآورده سازد.

2   آسیاب چکش عمدتا به ضربه ای که به مواد شکسته می شود بستگی دارد . مواد وارد آسیاب چکش می شوند و در اثر ضربه چکش چرخشی با سرعت بالا خرد می شوند . مواد خرد شده از چکش s انرژی می گیرند و از سرعت بالا به سمت حفره قاب و نوار غربال در همان زمان هجوم می آورند. مواد با یکدیگر برخورد می کنند و چندین بار خرد می شوند. ماده کوچکتر از شکاف بین میله های صفحه نمایش از این شکاف تخلیه می شود. مواد بزرگتر در اثر ضربه چکش بر روی نوار الک خرد می شوند ، آسیاب می شوند ، خرد می کنند و خرد می کنند. مواد چکش است. چکش شکسته از شکاف خارج می شود. بدین ترتیب محصولی از اندازه ذرات مورد نظر به دست می آید.

3. تمام دستگاه او مواد با کیفیت بالا و درایو کمربند را انتخاب می کند ، که از زیبایی ظاهری و ساختار جمع و جور برخوردار است. قطعات مصرفی و قطعات اصلی از جنس استیل با کیفیت بالا و مواد مقاوم در برابر سایش هستند.

مواد اولیه قابل استفاده: پوسته بادام زمینی ، پوسته نارگیل ، نی و ساقه گیاه ، چمن ، بامبو و چوب.