جدید طراحی ماشین گلوله چوب برای سوخت با قیمت م


مزیت: KL سریال تجهیزات، برای تغذیه علمی و دامن زدن به توسط ضروری استساخت حداکثر استفاده از منابع طبیعی. علوفه تقریبا در طول پردازش است که می تواند تا حد زیادی افزایش نسبت به تغذیه take-in پخته خواهد شد. و زمان zymolysis کود را کاهش می دهد.

مشخصات:

 

مدلKL120B
قدرت2.2KW 220V تک فاز، 50 HZ
2.2KW 380V 3phase 50 هرتز
خروجی های چوب40-60 كيلوگرم
خروجی فید60-100 كيلوگرم
size(cm)75*31*62
N.W/G.W(KG)80/100
رطوبت12%-20%

 

تابع:می توانید آن را توسط موتور بنزین شده اتخاذ طراحی جدید ارتباط مستقیم شفت موتور دیزل و E motor.We و شفت اصلی است کهغلبه بر نقص شل تسمه اتصال با استفاده از زمان طولانی.

زمانی که علوفه در اضافه می شود، قالب فشار غلتک و علوفه به 60-80 digree با اصطکاک میان آنها گرم شود خواهد شد. Afer از طریق الگو فشرده بودن علوفه از دستگاه در حالت گرانول انداخته شد. می توانیاندازه دانه را با استفاده از قالب های مختلف با اندازه های مختلف از سوراخ در آن را انتخاب کنید.

Eingine دیزل است یکی دیگر از انتخاب درایو دستگاه کلاچ و دستگاه شتاب decelerating به سرعت آن را تغییر دهید. هنوز هم برای کمربند درایو شفت اصلی است. می توانید ماشیناجرا هموار و با چند سر و صدا.

به خصوص نسبت به ارباب آبزی پروری و گرمایش، علوفه فرآیند کارخانه است و تخصص های فردی برای پردازش ترکیبی اخبار برای خرگوش، مرغ، خوک خود محافظت، گاو، گوسفند، ماهی، میگو و غیره .what را بیشتر, آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای گرم کردن.