پلت پرس مطبوعات ماشین با س

پلت پرس مطبوعات ماشین با س
جزئیات محصول

دستگاه پرس پلت پرس با CE

CE چیست؟

علامت CE نماد است که در بالای این صفحه نشان داده شده است. حروف " CE " اختصار عبارت فرانسه "Conformité Européene" است که به معنای "سازگاری اروپایی" است. اصطلاح اولیه مورد استفاده "علامت EC" بود و به طور رسمی در سال 1993 در 93/68 / EEC " CE Marking" جایگزین شد .


معنای ویکیپدیا

علامت CE نشان می دهد که تولید کننده یا وارد کننده مطابق با قوانین مربوط به اتحادیه اروپا در مورد محصول، بدون در نظر گرفتن محل تولید، ادعا می کند که در حال حاضر موجود است. با تایید مارک CE بر روی یک محصول، سازنده با تکیه بر مسئولیت خود، با تمام الزامات قانونی برای رسیدن به مارک CE که اجازه حرکت و فروش رایگان در سراسر منطقه اقتصادی اروپا را می دهد، اعلام می کند .

به عنوان مثال، اکثر محصولات الکتریکی باید با رعایت ولتاژ کم و دستورالعمل EMC مطابقت داشته باشند. اسباب بازی باید با دستورالعمل ایمنی اسباب بازی سازگار باشد. علامت گذاری نشان دهنده تولید ناخالص داخلی EEA نیست و یا یک محصول توسط اتحادیه اروپا یا یک مقام دیگر تأیید شده است. [4] الزامات اتحادیه اروپا ممکن است شامل ایمنی، سلامت و حفاظت از محیط زیست باشد، و اگر در هر قانون محصولات اتحادیه اروپا، ارزیابی توسط یک بدن اعلام شده یا تولید بر اساس یک سیستم کیفیت تولید گواهی شده باشد. مارک CE نیز نشان می دهد که محصول مطابق با دستورالعمل های مربوط به "سازگاری الکترومغناطیسی" [5] است - به این معنی که دستگاه به عنوان در نظر گرفته شده کار می کند، بدون دخالت در استفاده یا عملکرد هر دستگاه دیگر.

همه محصولات نیازی به علامت CE نیستند که در EEA به آنها معامله شود. فقط دسته بندی های محصول مربوط به دستورالعمل های مربوطه یا مقررات (و مجاز) برای تحویل مارک CE. بیشتر محصولات CE مشخص شده را می توان در بازار قرار داد و تنها به کنترل تولید داخلی توسط تولید کننده (ماژول A؛ خود گواهی نامه زیر را مشاهده کنید)، بدون بررسی مستقل از انطباق محصول با قوانین اتحادیه اروپا ؛ ANEC هشدار داده است که، از جمله چیزهای دیگر، مارک CE نمیتواند "برچسب ایمنی" برای مصرف کنندگان باشد. [6]

مارک CE یک طرح صدور گواهینامه است. بعضی از خرده فروشان بعضی موارد به عنوان "CE تایید" اشاره می کنند، اما علامت در واقع نشان دهنده تصویب نیست. بعضی از دسته های محصولات نیاز به تست نوعی توسط یک سازمان مستقل برای اطمینان از انطباق با استانداردهای فنی مربوطه، اما CE به خودی خود گواهی نمی کند که این انجام شده است.

Hot Tags: دستگاه پرس پلت پرس با سئول، چین، تولید کنندگان، کارخانه
پرس و جو

You Might Also Like