ماشین آلات تولید آسیاب گلوله ای

ماشین آلات تولید آسیاب گلوله ای
جزئیات محصول

معرفة للمعدات الدردشة معدات الكتريكي

دستگاه برش پودر برقی با یک تکه از جنس فولاد ضد زنگ تولید می شود. کارخانه تولید پودر حیوانی دارای کاربرد گسترده ای در صنایع پلت می باشد. مواد خام برای تولید گلوله های زیست توده قابل دسترسی هستند، مانند کاه گندم، ساقه ی آفتابگردان، زباله های جنگلی، تراشه های چوب و غیره. رانده شده توسط موتور الکتریکی سبب صرفه جویی در انرژی و محیط زیست می شود. بر اساس ویژگی های منحصر به فرد از عملیات آسان، مصرف کم، قیمت رقابتی و محیط زیست دوستانه.

ویژگی های میلز تلطیف جوشکاری برقی برقی

1. می توانید مواد خام تهیه شده برای تهیه مواد اولیه مانند نی نی، آفتابگردان، زباله های جنگلی، تراشه های چوب و بسیاری دیگر از مواد زائد یا مواد جامد پودر را پردازش کنید.
2. تنظیم ساختار تنظیم کننده مرکز پیچ، فاصله بین غلطک و آسیاب گلوله می تواند آزادانه تنظیم شود.
3. گلوله گلدان چوب تخت، گیربکس انتقال دنده با دقت بالا را تصدیق می کند، که یک فرآیند گرانشی قابل اعتماد و کارآمد را تضمین می کند.
4. قالب قالب و غلطک از فولاد آلیاژی ساخته شده است. سختی می تواند بیش از 50 بعد از درمان باشد.
5. سیستم کنترل الکتریکی از استاندارد بین المللی، دقیق و پایدار است.
6. ما عرضه قطعه قطعه صاف قالب با قطر Φ4-Φ12mm برای انتخاب شما، ملاقات نیازهای مختلف برنامه خود را.
7. قادر به تغییر مرگ و غلتک های جدید سریع و راحت است.
8. قابل مشاهده بودن این امکان وجود دارد که در هنگام ظهور در اتاق ظاهر شوید، بنابراین شما می توانید مشکل را در زمان حل کنید.
9. وزن کوچک و سبک که آن را به طور گسترده ای در خانه، مزرعه کوچک استفاده می شود نیز قابل استفاده برای کود آلی و کود مرکب گرانوله.

استفاده از آسیاب های گلوله ای تخت برقی برقی

1. دستگاه خرد کن ضخیم چوب صاف مناسب برای پردازش مواد زیست توده از قبیل کاه گندم، ساقه آفتابگردان، زباله های جنگلی، تراشه های چوب و بسیاری از ضایعات دیگر در گلوله های چوبی برای سوخت سبز.
2. گلوله گلدوزی تخت چوبی ماشین آلات گلوله ای خوب برای بستر حیوانی است. گلوله های چوبی ملافه های حیوانات بسیار جذاب است که به کاهش مصرف مواد ملافه، تمیز کردن زمان و مقدار دفع آن کمک می کند. آنها چهار برابر وزن خود را در رطوبت و آمونیاك جذب می كنند تا تمیزكردن و تازه كردن حيوانات حیوانی را حفظ كنند.

چگونه می توانید انتخاب الکترودهایی از تکه تکه ای گلوله میلز

در مرحله اول، طراحی ساده تکه های آسیاب تخت، بسیار کم فضای مصرفی نسبت به آسیاب گلوله ای است. این ماشین آلات کوچک پلت را می توان به راحتی و بسیار انعطاف پذیر به کارخانه تولید پلت گلخانه کوچکتر حمل می شود.
ثانيا، فرآيند پلت کردن، قابليت ديدن دستگاه پلاستيکي صاف است. با مشاهده تمام فرایندهای موجود در محفظه، دقیقا همان چیزی را پیدا خواهید کرد که مشکلی واقعی است و هر زمان که مشکلی رخ دهد، سریع آن را حل کنید.
ثالثی، تکه تکه کردن آسیاب گلوله می تواند با یک موتور الکتریکی یا موتور دیزل کار کند. شما می توانید با توجه به شرایط محلی خود، انتخاب آزادانه داشته باشید. اگر بخواهید مطبوعات پلاستیکی را به صورت الکترواستاتیک انتخاب کنید، مطمئن شوید که ظرفیت قدرت کافی در محل پلتفرم وجود دارد. علاوه بر این، اطمینان حاصل کنید که هزینه های ارتقاء سیستم برق خود را در نظر بگیرید. حتی اگر هزینه یک بار باشد، باز هم روی سرمایه گذاری تاثیر خواهد گذاشت.

مشخصات فنی موتور میلز مسطح تخت الکتریکی

مدل

قدرت

ظرفیت چوب

NW / GW

اندازه بسته بندی

MKL225

7.5kw

120-200KG / H

230 / 260KGS

102 * 49 * 98 (CM)

MKL229

11 کیلو وات

180-250 کیلوگرم / هشتم

320 / 360KGS

102 * 49 * 98 (CM)

MKL295

15kw

300-400 کیلوگرم / هشتم

450 / 480KGS

108 * 106 * 52 سانتی متر)

MKL335

22 کیلو

400-500 کیلوگرم / هشتم

580 / 600KGS

114 * 54 * 1145 (CM)

MKL395

30 کیلو وات

500-600 کیلوگرم در ساعت

620 / 650KGS

152 * 60 * 115 سانتی متر

مجهز به حرفه ای Mkl سری تخت ماشین چوب خمیر ماشین آلات قیمت ماشین، ماشین آلات Chengda یکی از پیشرو چین Mkl سری تخت گلدوزی تولید پلت ماشین آلات قیمت.

Hot Tags: آسیاب گلوله ای، آسیاب گلوله ای، آسیاب گلوله ای، آسیاب گلوله ای، آسیاب گلوله ای
پرس و جو

You Might Also Like