ماشین آلات Mkl400، Mkl450 و Mkl560

ماشین آلات Mkl400، Mkl450 و Mkl560
جزئیات محصول

معرفی حلقه عمودی میل میل پلت

دستگاه عمودی حلقه چوب پلت بطور خاص برای فشار دادن مواد قابل احتراق به گلوله های چوب جامد طراحی شده است. این تولید پلت گلوله های بزرگ صنعتی یا صنعتی را انجام می دهد و گلوله های پایان را می توان برای سوخت در شومینه، دیگ بخار، گازگر یا نیروگاه زیست توده استفاده کرد. مجهز به یک فیدر مجاز، می تواند گلوله های چوبی عالی با تراکم بالا و مقدار احتراق تولید کند. حلقه با قطر حفره های مختلف می تواند با توجه به خواسته های متفاوت مشتریان سفارشی شود؛ در اینجا ما می خواهیم قطعه چوب گلوله را با قطر کل 6 میلی متر، 8 میلی متر، 10 میلی متر، 12 میلی متر و غیره توصیه کنیم. گلوله های جامد که از آنها تولید می شوند، انگیزه و بی دود هستند.

ویژگی های حلقه عمودی میل میل پلت

  1. فیدینگ فیدبک حرفه ای و قطعات انتقال قوی را تصویب می کند. حلقه می میرند، رول پرس و قلم را به طور ویژه سفارشی، قوی و قابل اعتماد.

2.Adopts چرخ دنده با دقت بالا به طوری که خروجی در حدود 20٪ در مقایسه با درایو کمربند بهبود یافته است.
3. Bearings of high quality imported and seal sealed to ensure operation، stable and low noise. اتاق گرمایشی با سیستم کاهش دمای هوا مکش هوا مجهز شده است.

فیدر 4.The فرکانس متغیر و سرعت تغییر موتور برای جلوگیری از انسداد و حفظ تغذیه صاف.

5. حلقه فولاد ضد زنگ با قطر سوراخ های متعدد برای گزینه ها می میرد، در نتیجه، عمر طولانی و ظاهر پلت خوب را تضمین می کند.
6. جک پیشرفته جبران نوع پیشرفته جارو برقی مارپیچ دارای ویژگی های ساختار رمان و جمع و جور، ایمنی بالا، سر و صدای کم و میزان خطای کم است.
مزایای آسیاب گلوله ای عمودی
1. آسیاب گلوله های آسیاب باعث کاهش سایش و پاره شدن می شود، زیرا لبه های داخلی و خارجی غلتکی از همان فاصله عبور می کند.
2. دستگاه های حلقه ای که دارای پلت می باشند، انرژی بیشتری را نسبت به پلت بلورهای مسطح استفاده می کنند. لغزش میلرولر در طی فرآیند پلت کردن باعث اصطکاک بیشتری می شود، اما اصطکاک اضافی در تولید گلوله های چوبی مناسب به علت گرمای اضافی است.
3. آسیاب گلوله ای حلقه دارای ابعاد گسترده ای است. این می تواند مواد مختلف مانند تراشه های چوب، خاک اره، نی، مرتع، برگ خرما، زباله های چوب، ساقه گندم، ساقه ذرت و بسیاری از منابع زائد آلی را پردازش کند.
مواد اولیه از حلقه عمودی حلقه ذوب چوب

انواع و ویژگی های مواد اولیه می توانند تاثیر زیادی بر تولید پلت زیست توده داشته باشند. مثلا:

پودر بیوماس ساخته شده از چوب سخت بهره وری کمتر از چوب ساخته شده از چوب نرم به عنوان چوب سخت مانند توس، جوهر خشک تر و متراکم تر از چوب نرم مانند کاج، صنوبر و قارچ، در نتیجه ظرفیت گلوله های چوبی الاستیک است.
- مواد اولیه نباید به طور کامل پودر خوب باشد، اگر چه مواد فیبر در پودر به نفع تشکیل پلت چوب، پودر باید 3-5 میلی متر، نه خیلی کوچک و نه بیش از حد بزرگ است.
بنابراین برای تولید گلوله های با کیفیت فوق العاده، انتخاب نوع مناسب مواد قابل توجه است.

کار میلگرد گلوله ای عمودی
مطبوعات پلت پرس چوب به طور عمده شامل دستگاه حفاظت از اضافه بار، مکانیزم تخلیه خارجی و سیستم روانکاری پمپ روغن تحت فشار است. متغیر فرکانس و موتور تغییر سرعت برای تغذیه حتی مجهز شده است. مواد اولیه به وسیله یک نوار نقاله به دستگاه پلت چوبی منتقل می شوند و سپس توسط یک فیدر وارد یک حلقه چرخشی می شوند، در نهایت مواد پودر شده از طریق دو غلطک دوار چرخشی به صورت حلقه ای وارد می شوند. فشار حاصل فشار مواد را فشرده و آن را از طریق سوراخ در قالب خروجی می دهد. سپس گلوله به طور مستقیم از بین می رود.

داده های فنی حلقه عمودی حلقه ذوب چوب

ظرفیت

0.5 تا 0.8 تن در ساعت

1.0-1.5 تن در ساعت

1.5-2.0 تن در ساعت

قدرت

37 / 45kw

75 / 90kw

110/130 کیلو وات

فیدر پیچ
قدرت

0.75kw

0.75kw

0.75kw

اندازه پلت

φ6، φ8،
φ10

φ6، φ8،
φ10، φ12

φ6، φ8،
φ10، φ12

تعداد پرس رول

2

2

2

قطره قطره

400 میلیمتر

450 میلیمتر

560 میلی متر

اندازه بسته بندی

212 * 84 * 225 سانتی متر

255 * 123 * 216 سانتی متر

195 * 95 * 80 سانتی متر

325 * 153 * 216 سانتی متر

195 * 95 * 80 سانتی متر

وزن

2.8T

3.1T

4.2T

پرس و جو

You Might Also Like