آسانسور پیچ برای آسیاب گلوله

آسانسور پیچ برای آسیاب گلوله
جزئیات محصول

یک نوار نقاله پیچ یا نوار نقاله شفت مکانیسم است که از یک تیغه پیچ دنده پیچشی دوار استفاده می شود که معمولا "در داخل لوله" "پرواز" نامیده می شود تا مواد مایع یا دانه ای را جابجا کند.

آنها معمولا شامل یک لوله یا لوله ای حاوی یک تیغه مارپیچی است که در اطراف یک شفت پیچیده شده و در یک طرف حرکت می کند و در طرف دیگر نگه می دارد یا یک مارپیچ بدون مارپیچ که در یک طرف و از طرف دیگر حرکت می کند. نرخ انتقال حجم متناسب با سرعت چرخش شفت است. در برنامه های کنترل صنعتی، اغلب دستگاه به عنوان یک فیدر نرخ متغیر به وسیله تغییر نرخ چرخش شفت به منظور ارائه اندازه یا مقدار اندازه گیری شده به یک فرآیند، مورد استفاده قرار می گیرد.


برنامه ها و ویژگی ها

(1) نوار نقاله پیچ به عنوان تجهیزات حمل و نقل به طور گسترده ای در مواد شیمیایی، مصالح ساختمانی، دانه و دیگر بخش ها، به طور عمده برای تحویل پودر، دانه و قطعات کوچک مواد استفاده می شود. این برای حمل مواد فاسد، چسبناک و آگلومره مناسب نیست.

(2) استفاده از نقاله نوار نقاله -20 ~ 50 ℃؛ زاویه نقاله β ≤ 20 °؛ طول حمل و نقل به طور کلی کمتر از 40 متر است، طولانی ترین بیش از 70 متر نیست.

(3) در مقایسه با سایر تجهیزات حمل و نقل، نوار نقاله پیچ دارای مزایای استفاده از ساختار ساده، اندازه مقطع کوچک، عملکرد مهر و موم خوب، بهره برداری امن و راحت و هزینه تولید پایین است. کاستی های آن از نظر مکانیکی و انتقال قدرت کم است. در فرآیند حمل و نقل، مصرف برق و مواد به راحتی شکسته می شوند.


اطلاعات تماس

chenfeiyao@hotmail.com

اسکایپ: chen.cealian

Whatsapp: +8618660068873

WeChat: cc383342040

Hot Tags: آسانسور پیچ برای آسیاب گلوله، چین، تولید کنندگان، کارخانه
پرس و جو

You Might Also Like